מערכת מעקב הוצאות בנק אייקון של myexpenses.co.il


לוגו מערכת myexpenses.co.il

מערכת מעקב הוצאות

מערכת המשמשת למעקב אחר הוצאות והכנסות, פעולות בכרטיס אשראי, תשלום שיקים וכן נותנת מצב כספי כללי והתראות שימוש וחריגה. באמצעות המערכת ניתן לראות את המצב בכל חשבונות הבנקים השונים וכרטיסי האשראי במקום אחד. לדעת כמה הוצאנו החודש, כמה הכנסנו, על מה אנחנו מוציאים את רוב הכסף ועוד דברים רבים נוספים.

על המערכת

המערכת נבנתה במקור בשבילי. במקום שאני אצטרך לשבת כל חודש ולהתחיל להעתיק copy-paste מכל החשבונות את ההוצאות וההכנסות לתוך אקסל. החלטתי לכתוב משהו שיחסוך לי את הזמן, ועל הדרך גם ייתן תובנות נוספות, כמו גרפים ויכולת ניהול מתקדמת. הוספתי גם יכולת לעקוב אחר כל הוצאה והוצאה, לנהל חוקים של קיטלוג ההוצאות, תצוגה גרפית שמאפשרת לקבל תובנות על ההוצאות וההכנסות של כל אחד ואחת מאיתנו.

לכל אלו ניתן להוסיף גם את יכולות ה - BI של תובנות על גרפי ההכנסות וההוצאות, יכולת ניווט שעוזרת לקפוץ ממקום למקום ולראות בדיוק על מה הוצאנו את הכסף, האם חרגנו מהחודש הקודם או שלא.

באמצעות התוסף לדפדפן, כרום או פיירפוקס ניתן להזין נתונים של עסקאות מאתרי הבנקים השונים ללא כל מאמץ ובאופן אוטומטי, כל שכל מה שיש לעשות הוא ללחוץ על כפתור וכבר כל הנתונים מוזרמים למערכת. ניתן לראות חלוקה באחוזים של הכנסות מול הוצאות. מה ההוצאה הגדולה ביותר שלנו, מה ההכנסה הגדולה ביותר שלנו. גרפים בציר הזמן של קטגוריות שונות, כמו כמה הוצאנו על הרכב במהלך השנה.

לחצו בכדי ללמוד עוד על השימוש במערכת

להרשמה / התחברות

אבטחה מגן אבטחה

המערכת מאובטחת בתקשורת באמצעות SSL/TLS של SHA256, כלומר, אותה תקשורת https שבה אתם מחוברים לבנקים שלכם

אודותינו

אני כנען אביב, מתכנת מחשבים - נהנה לפתח מוצרים שאנשים משתמשים בהם
ניתן לראות פרוייקטים נוספים שלי כאן, וגם באתר שלי, או בבלוג שלי, ובאתר החברה

צור קשר

לכל רעיונות, הצעות, באגים, או בכלל, ניתן לשלוח אלינו אימייל לכאן:

מהן הייתרונות של התוכנה שלנו

יש תוכנות נוספות, גם בשוק הישראלי, שהן תוכנו לניהול הוצאות והכנסות לבית, אבל בכל זאת לתוכנה שלנו יש ערך מוסף.

עזרה

לכל עזרה או צורך בשימוש במערכת ניתן לקרוא את מסך העזרה המפורט שלנו

עזרה על מסכי המערכת

מדיניות פרטיות

תנאי שימוש

כמה דברים נוספים

אנחנו לא מתומכים ב - IE (Internet Explorer) כי הוא לא תומך בנו, הוא פשוט לא רץ על לינוקס. מעבר לזה שהוא איטי ולא תומך בסטנדרטים מתקדמים.

המערכת פותחה ב:

מה בפיתוח