מערכת מעקב הוצאות בנק אייקון של myexpenses.co.il

המערכת עדיין לא עובדת כל כך טוב במובייל, אפשר לעבוד אבל זה לא מושלם. אני ממליץ לעבוד ברצינות במחשב

מערכת מעקב הוצאות

מערכת המשמשת למעקב אחר הוצאות והכנסות, פעולות בכרטיס אשראי, תשלום שיקים וכן נותנת מצב כספי כללי והתראות שימוש וחריגה. באמצעות המערכת ניתן לראות את המצב בכל חשבונות הבנקים השונים וכרטיסי האשראי במקום אחד. לדעת כמה הוצאנו החודש, כמה הכנסנו, על מה אנחנו מוציאים את רוב הכסף ועוד דברים רבים נוספים.

על המערכת

המערכת נבנתה במקור בשבילי. במקום שאני אצטרך לשבת כל חודש ולהתחיל להעתיק copy-paste מכל החשבונות את ההוצאות וההכנסות לתוך אקסל. החלטתי לכתוב משהו שיחסוך לי את הזמן, ועל הדרך גם ייתן תובנות נוספות, כמו גרפים ויכולת ניהול מתקדמת. הוספתי גם יכולת לעקוב אחר כל הוצאה והוצאה, לנהל חוקים של קיטלוג ההוצאות, תצוגה גרפית שמאפשרת לקבל תובנות על ההוצאות וההכנסות של כל אחד ואחת מאיתנו.

לכל אלו ניתן להוסיף גם את יכולות ה - BI של תובנות על גרפי ההכנסות וההוצאות, יכולת ניווט שעוזרת לקפוץ ממקום למקום ולראות בדיוק על מה הוצאנו את הכסף, האם חרגנו מהחודש הקודם או שלא.

באמצעות התוסף לדפדפן, כרום או פיירפוקס ניתן להזין נתונים של עסקאות מאתרי הבנקים השונים ללא כל מאמץ ובאופן אוטומטי, כל שכל מה שיש לעשות הוא ללחוץ על כפתור וכבר כל הנתונים מוזרמים למערכת. ניתן לראות חלוקה באחוזים של הכנסות מול הוצאות. מה ההוצאה הגדולה ביותר שלנו, מה ההכנסה הגדולה ביותר שלנו. גרפים בציר הזמן של קטגוריות שונות, כמו כמה הוצאנו על הרכב במהלך השנה.

לחצו בכדי ללמוד עוד על השימוש במערכת הרשמה

אם אתם עדיין לא מעוניינים להרשם, יש לנו משתמש להתנסות בתוכנה, הכניסו test@test.com וסיסמה 123456

התחברות

התחברות באמצעות גוגל

התחברות באמצעות משתמש
הרשמה


מגן אבטחה
המערכת מאובטחת
ב - SSL / TLS 256


הרשמה באמצעות אימייל


פתגם חדש
* יש להמשיך את הפתגם, לדוגמא, "אם אין אני לי מי", יש לרשום "לי"
- אם אינכם יודעים את התשובה, חפשו בגוגל